Blog

Jedzenie, podróże i zdrowe życie | Rozmowa z Ewą Wachowicz

Ewa Wachowicz to kobieta wielu talentów. Ma doświadczenie między innymi w mediach, polityce i gastronomii. Miss Polonia 1992. Jej pasją jest wspinaczka górska.

Restauracja

Ewa wyznaje zasadę, że jedzenia nie powinno się przygotowywać w stresie. Energia gra tutaj bardzo ważną rolę. Jako właścicielka restauracji jest zdania, że swojego biznesu należy doglądać, opiekować się nim, dawać mu swoją uwagę – energię. Dlatego, mimo że biznes się kręci, kiedy nie ma jej w restauracji, Ewa przyjeżdża tam codziennie, chociażby po to, żeby przywitać się z każdym gościem, co jest niezmiernie cenne dla jej fanów.

Góry

Wspinaczka górska w grupie to bycie zdanym na swoje słabe i mocne strony. Trzeba przy tym sobie ufać i się dobrze znać. Mimo swojego doświadczenia i wielu zdobytych szczytów, Ewa zawsze zdaje się na przewodnika. Dwa razy zdobyła górę Kilimandżaro, która z punktu widzenia przygotowania technicznego nie wydaje się wymagająca. Niemniej to nie brawurowe zdobywanie szczytów jest tutaj pożądane, a zaufanie fachowcom i bezwzględne przestrzeganie ich poleceń.

Telewizja

Stawiając pierwsze kroki w telewizji Ewa miała bardzo dobrych nauczycieli, którzy stanowili dla niej źródło wiedzy, doświadczenia i wsparcia. Praca w mediach stała się też okazją bycia blisko serca tworzącej się historii, kiedy to media dopiero powstawały.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym Ewa opowiada o swojej biografii “Wszystkie korony Ewy Wachowicz”. Książka jest pisana z wielu perspektyw. Są to wypowiedzi osób, które znają ją osobiście lub współpracowały z nią. Ewa w żaden sposób nie ingerowała w treść tych wypowiedzi, co daje pełny i szczery obraz jej osoby. W dodatku książka zawiera przepisy! No bo jakżeby inaczej 🙂