A może już starczy złości, nerwów, stresów, problemów ze snem i zdrowiem? Może czas na kolejny poziom uporządkowania myśli, na więcej spokoju, szczęścia i zdrowia?

Daj się poprowadzić po wybranej Ścieżce Świadomości, by zaznać większego spokoju w wybranym przez siebie obszarze życia.

Każdą ze Ścieżek możesz przejść w wersji bezpłatnej lub płatnej. Ścieżka w spokojnym tempie zajmuje średnio 90 dni.

ponad 20 000

członków społeczności Planety Soni na platformach Facebook, YouTube i Instagram

6 244

zadowolonych klientów

5 315

zrealizowanych zamówień w roku 2023

Czym są Ścieżki Świadomości?

Ścieżki Świadomości to projekt, który ma Ci pomóc w jeszcze łatwiejszy sposób dokonać realnych zmian w Twoim życiu. Ścieżka danego poziomu to:
 • bezpłatny newsletter – raz w tygodniu dzielimy się z Tobą wartościowymi treściami,
 • płatne książki, kursy, medytacje – różne narzędzia, które mają ułatwić Ci osiągnięcie celów danej Ścieżki Świadomości – ich wybór jest opcjonalny: możesz wybrać, co chcesz – pojedyncze przystanki na Ścieżce albo przejść całą po kolei,
 • mapa Ścieżki, po której możesz iść jak chcesz: korzystając tylko z bezpłatnych treści, albo z płatnych i bezpłatnych, albo tylko z wybranych, albo all inclusive – nie ważne, co wybierzesz, każdy najmniejszy fragment ścieżki wesprze Cię w Twoim działaniu.
Bezpłatne materiały ze Ścieżki wystarczą Ci do poznania fundamentów i pozwolą Ci poczuć pierwsze efekty właściwe dla danej Ścieżki.
Z czterech Ścieżek zalecamy zacząć od Ścieżki nr 1 – kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o idei Ścieżek Świadomości? Kliknij tutaj i pobierz bezpłatnego ebooka i audiobooka “Ścieżki Świadomości”.

Ścieżki Świadomości pomogą Ci:

 • zwiększyć swój spokój umysłu,
 • zmniejszyć poziom stresu,
 • polepszyć jakość snu,
 • w powrocie do zdrowia,
 • zwiększyć Twój poziom szczęścia i zadowolenia z życia,
 • naładować się dobrą energią i nastawić dzień na dobre, spokojne tory,
 • wejść na jeszcze wyższy poziom samoświadomości, samorozwoju,
 • przybliżyć się do osiągania Twoich celów i realizacji marzeń.

Ile czasu zajmuje przejście jednej Ścieżki?

Wybraną Ścieżką Świadomości (jedną z czterech) możesz podążać w swoim tempie: szybko, łatwo i konkretnie lub powoli, smakując każdy jej etap, rozwodząc się i analizując jej zawartość. Ścieżka w spokojnym tempie zajmuje średnio 90 dni.

Co się zmienia u osób naszej społeczności?


Zalecamy zacząć od Ścieżki Świadomości nr 1

Ścieżka Świadomości nr 1

Ścieżka nr 1 jest dla Ciebie, jeśli na jej starcie:

 • Dokucza Ci ból kręgosłupa.
 • Nie sypiasz najlepiej.
 • Czujesz napięcia w ciele.
 • W Twoim życiu jest wciąż zbyt dużo stresu.
 • Denerwuje Cię rzeczywistość.
 • Odczuwasz świat wokoło jako wrogi i niesprawiedliwy.
 • Myślisz, że ludzie w życiu lub w biznesie mają po prostu szczęście albo pecha.
 • Uważasz, że życie się przydarza i nie masz większego wpływu na spotykanych ludzi i na to, co Ci się przydarza.

Na mecie Ścieżki nr 1
– po jej przejściu:

 • Zmniejszysz ból kręgosłupa poprzez zmniejszenie napięć w ciele.
 • Zwiększysz poczucie własnej wartości.
 • Poznasz mechanizm relacji kat-ofiara-wybawca.
 • Ta Ścieżka rozbudzi w Tobie gotowość do działania i podniesie na duchu.
 • Zrozumiesz, dlaczego akceptowanie siebie jest krokiem ku szczęściu.
 • Poznasz, jak proste jest życie, gdy zaakceptujesz siebie i innych.
 • Poprawisz stan swojego zdrowia – wyciszysz wnętrze.
Poniżej znajdziesz Checklistę Ścieżki Świadomości nr 1 – Checklista to droga Ścieżki, która zawiera zarówno listę materiałów bezpłatnych (niebieskie kółka), jaki i płatnych narzędzi (szare kółka). Klikając w poniższy obrazek Checklisty możesz pobrać swoją INTERAKTYWNĄ Checlistę z linkami do wszystkich materiałów. Jeśli chcesz, aby wszystkie bezpłatne materiały przychodziły Ci automatycznie na maila dla uporządkowania i pewności, że nic Cię nie ominie, to kliknij tutaj i zapisz się na bezpłatny newsletter Ścieżki Świadomości nr 1.

Każdy punkt na Checkliście zawiera bezpłatne materiały. Zalecamy iść przez Checklistę po kolei, jednakże możesz wybrać, co chcesz. Możesz zacząć od punktu 3, a potem 7 – jednak ułożenie materiałów nie jest przypadkowe, dlatego zachęcamy do pójścia po kolei. Każdy wybór jest dobry, bo jest TWÓJ 🙂
Kliknij w powyższy obrazek Checklisty i pobierz swoją INTERAKTYWNĄ Checklistę w PDF.

Poznaj pozostałe Ścieżki Świadomości:

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o idei Ścieżek Świadomości? Kliknij tutaj i pobierz bezpłatnego ebooka i audiobooka “Ścieżki Świadomości”.

Często zadawane pytania (FAQ)

Tak, jak najbardziej! Tylko od Ciebie zależy, ile czasu będziesz chciał na nie poświęcić, ale naprawdę wystarczy TYLKO 10 minut dziennie, by już zacząć się cieszyć lepszym, zdrowszym, spokojniejszym życiem.
Ścieżka w spokojnym tempie zajmuje średnio 90 dni.

Z reguły inwestujemy albo swój czas, albo swoje pieniądze, albo jedno i drugie. Jeśli masz więcej czasu niż pieniędzy, to możesz skorzystać z bezpłatnych materiałów udostępnianych w newsletterze Ścieżki albo dołączyć do podstawowego pakietu danej Ścieżki.
Jeśli nie masz czasu i chcesz osiągnąć SZYBKO efekty, to możesz pójść na skróty i wskoczyć na pakiet GOLD 🙂
Zalecamy zacząć od Ścieżki Świadomości nr 1. Nieważne, czy zaczynasz swoją przygodę z rozwojem osobistym, czy już trochę się nim zajmujesz.
Dlaczego?
Dlatego, że każda Ścieżka buduje pewien fundament, do którego się odnosimy na kolejnym poziomie Ścieżek. Każdy ma swój sposób prezentowania treści, opowiadania, zwraca uwagę na inne elementy, więc nawet jeśli pracowałeś np. z wartościami czy celami, to ułożenie tego fundamentu jeszcze raz pozwoli Ci na odpowiednie przygotowanie do kolejnego poziomu Ścieżek. Za każdym razem “kliknie” nam coś innego, na coś innego zwrócimy uwagę, na innym obszarze czy aspekcie się skupimy. Dlatego zalecamy wszystkim zaczęcie od Ścieżki Świadomości nr 1.
Oczywiście cokolwiek wybierzesz, to jest to dobre, bo to TWÓJ wybór.
Zalecamy zacząć od Ścieżki Świadomości nr 1. Nieważne, czy zaczynasz swoją przygodę z rozwojem osobistym, czy już trochę się nim zajmujesz.
Dlaczego?
Dlatego, że każda Ścieżka buduje pewien fundament, do którego się odnosimy na kolejnym poziomie Ścieżek. Każdy ma swój sposób prezentowania treści, opowiadania, zwraca uwagę na inne elementy, więc nawet jeśli pracowałeś np. z wartościami czy celami, to ułożenie tego fundamentu jeszcze raz pozwoli Ci na odpowiednie przygotowanie do kolejnego poziomu Ścieżek. Za każdym razie “kliknie” nam coś innego, na coś innego zwrócimy uwagę, na innym obszarze czy aspekcie się skupimy. Dlatego zalecamy wszystkim zaczęcie od Ścieżki Świadomości nr 1.
Oczywiście cokolwiek wybierzesz, to jest to dobre, bo to TWÓJ wybór.

Wybraną Ścieżką Świadomości (jedną z czterech) możesz podążać w swoim tempie: szybko, łatwo i konkretnie lub powoli, smakując każdy jej etap, rozwodząc się i analizując jej zawartość. Ścieżka w spokojnym tempie zajmuje średnio 90 dni.
Wystarczy, że zapiszesz się na Ścieżkę nr 1 przez poniższy link:
KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się na Ścieżkę nr 1
Zapiszesz się wtedy na newsletter Ścieżki nr 1, który jest całkowicie bezpłatny. Co tydzień w niedzielę będziesz otrzymywać bezpłatne materiały zgodnie z Checklistą Ścieżki, informacje o Ścieżkach oraz dodatkowe materiały niespodzianki.
Warto zapisać się na newslettera Ścieżki:
– żeby wszystkie bezpłatne materiały przychodziły Ci na maila,
– dla uporządkowania i pewności, że masz wszystkie materiały ze Ścieżki,
– żeby nic Cię nie ominęło.
Newsletter Ścieżki jest jak podróż z przewodnikiem – możesz iść sam, ale przewodnik pokaże Ci dużo ciekawych rzeczy 🙂
Oczywiście! Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie ebook i audiobook “Ścieżki Świadomości”, gdzie możesz się dowiedzieć więcej o Ścieżkach Świadomości.
Co da Ci da ten audiobook/ebook?
Nabierzesz więcej dystansu do życia, zaprosisz jeszcze więcej luzu do życia, to w konsekwencji uczyni to życie jeszcze lżejszym i łatwiejszym.
Lepiej zrozumiesz prokrastynację, dlaczego pewne rzeczy odkładasz, dlaczego za pewne rzeczy się nie zabierasz.
Jeżeli rezygnujesz, to też dowiesz się, dlaczego tak się może dziać.
Wykonasz też takiego przeglądu wewnętrznej motywacji.
Kliknij tutaj i pobierz bezpłatnego ebooka i audiobooka “Ścieżki Świadomości”.

Także jeśli CHCESZ żyć spokojnie, szczęśliwie, zdrowo, w dostatku, świadom siebie i swoich myśli i masz już DOŚĆ złości, nerwów, stresu, problemów ze snem i zdrowiem, to wybierz swoją Ścieżkę Świadomości i zwiększ w 3 miesiące swój spokój, szczęście i zdrowie.

Ścieżki Świadomości nie są dla każdego. Wymagają decyzji o zmianie, której chce się dokonać w danym obszarze. Zobacz krótkie opisy każdej z czterech Ścieżek, aby móc jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej.