Blog

Siła spokoju umysłu | Sonia Szramek-Karcz

Dziś przybliżymy historię projektu, opowiadając o jego początkach oraz tym, co tak naprawdę daje praktyka spokoju umysłu.

Sonia wychodząc poza swoje znane kręgi, otworzyła się na nowe perspektywy i podejścia w ramach swoich badań, które skupiały się na bezpośrednim kontakcie z rodzinami, które wychowywały dzieci w dwujęzyczności zamierzonej. W trakcie rozmów z rodzicami, Sonia poszukiwała czynnika, który ma wpływ na pomyślny przebieg tego procesu. Odkryła, że istnieje silny związek między emocjami a ciałem. Dzięki uświadomieniu sobie tej zależności, oraz wprowadzeniu praktyki spokoju umysłu do codziennego życia, zarówno Sonia, jak i jej bliscy pozbyli się wszelkich dolegliwości. Jak to osiągnęła? Kluczem okazała się zmiana sposobu myślenia. To właśnie tym zajmujemy się na Planecie Soni: spokój umysłu, zdrowe relacje oraz emocje w ciele. To te trzy fundamenty odgrywają kluczową rolę w procesie właściwego rozwoju.

Kiedy zrozumiesz, jak działa ten świat, to budzisz się w raju. Zachęcamy do obejrzenia odcinka i poznania fascynującej historii, która umocniła przekonanie Soni o mocy czystych intencji, praktykowania spokoju umysłu oraz szczerej potrzeby. Rzeczy dzieją się lekko wżyciu, kiedy pragniemy ich od serca, kiedy akceptujemy, że przyjdą albo nie, bez stresu, bez napięć.