Nowe kursy i szkolenia tematyczne z VIP Spokój Umysłu

Jeśli chcesz:

– odzyskać spokój umysłu,
– mieć lepszą relację z samym sobą,
– mieć lepszą relację z innymi,
– cieszyć się lepszym zdrowiem,
– zamknąć przeszłość, oczyścić ją z żalu i pretensji, by otworzyć się na nowe,
– pozbyć się wewnętrznych blokad i ruszyć do przodu.

To idealnie trafiłeś – czytaj dalej i dowiedz się więcej o naszych szkoleniach tematycznych VIP Spokój Umysłu.

Od stycznia 2023 wprowadzamy kolejno nowiutkie, świeżutkie kursy i szkolenia tematyczne w ramach programu VIP Spokój Umysłu.

Dostępne są następujące kursy tematyczne (ich opisy znajdziesz poniżej):

1. Spokój umysłu

2. Wewnętrzne dziecko

3. Mama

4. Tata

5. On i ona

6. Nastolatki – dla nastolatków (NOWOŚĆ)

7. Nastolatki – dla rodziców nastolatków

8. Ciałko kochane


Założenia pracy na szkoleniach tematycznych z VIP Spokój Umysłu:

– Wyzwalamy swoją MOC, osiągamy swój kolejny poziom rozwoju, powracamy do zdrowia.

– Nie musimy dodawać gazu w naszym życiu. Nasz wewnętrzny napęd jest w pełni sprawny, wystarczy tylko odblokować hamulce, ściągnąć blokady i zrzucić obciążenia. Na szkoleniach zajmujemy się głównie zwalnianiem podświadomych i świadomych blokad hamujących rozwój.

– “Przerabiamy rodziców” w sercu. Dlaczego tato? I co do tego ma mama? Badania i doświadczenie terapeutyczne osób pracujących systemowo pokazują, jak ważną rolę w zapisywaniu podświadomych programów odgrywają biologiczni rodzice, wychowawcy oraz środowisko. W bardzo bezpiecznej atmosferze, w swoim domowym zaciszu i przy wsparciu prowadzącej grupę, kolejno odkodowujemy, rozbrajamy podświadome programy i przekonania, które sprawiają, że kręcimy się w kółko.


Dowiedz się więcej o dostępnych szkoleniach tematycznych:

SU01 – Spokój umysłu

Spokój umysłu jest tym, w co najbardziej opłaca się inwestować. Przez spokój umysłu rozumiem wyregulowany i prawidłowo funkcjonujący autonomiczny układ nerwowy.

Co daje Spokój Umysłu: 

– wyregulowany autonomiczny układ nerwowy czyli poprawę pracy narządów wewnętrznych,
– podejmowanie właściwych decyzji,
– dobre relacje z otoczeniem.

“Jeśli stracisz spokój, stracisz wszystko”

Bruce Lee

Co zawiera szkolenie:

– pięć godzin nagrań z konkretnymi ćwiczeniami, które można wielokrotnie wykonywać i odsłuchiwać,
medytacje, również przeznaczone do wielokrotnego odsłuchu, 
nagrania rozmyślań i przemyśleń, które pomagają w codziennym układaniu myśli.


Widziałam mem, w którym pokazany jest człowiek wchodzący po schodach, wyglądający jakby wracał z pracy, kiedy nagle pojawia się coś w rodzaju ducha czy potwora, który próbuje przestraszyć tę osobę. Na co ona odpowiada mu “spier*****”. Osoba jednak nie wygląda na przestraszoną, a mem jest podpisany słowami: “Po tym, co przeżyłeś w ostatnich latach, nic już nie jest w stanie cię przestraszyć”. Tymczasem jest dokładnie na odwrót – nadwyrężony autonomiczny układ nerwowy, nadszarpnięte nerwy, ciągłe poczucie zagrożenia i brak poczucia bezpieczeństwa sprawiają, że nie potrafisz już radzić sobie nawet z najmniejszymi wyzwaniami i sytuacjami. To właśnie spokój umysłu wpływa zbawiennie na Twoje życie, karierę, zdrowie, podejście do życia i radzenie sobie z tematami dnia codziennego. To spokój umysłu, a nie przeżyte traumatyczne i nieprzepracowane chwile, pozwolą Ci nie dać się przestraszyć.

Oczywiście, może być tak, że mem ilustruje stan tak zwanego zamrożenia, w który, jak mówi prof. Porges, wchodzi autonomiczny układ nerwowy, aby przetrwać. Przy większym lub dłużej trwającym zagrożeniu aktywna pozostaje tzw. grzbietowa część nerwu błędnego, która powoduje reakcję zamrożenia, co odbija się katastrofalnie na zdrowiu. Jest to najstarsza część naszego autonomicznego układu nerwowego z punktu widzenia ewolucyjnego i uruchamiana jest tylko na chwilę, ponieważ życie w takim stanie kończy się tragicznie.

Praktyka spokoju umysłu powoduje wyregulowanie autonomicznego układu nerwowego, sprawia, że lepiej radzisz sobie z losem i czujesz, że naprawdę siedzisz za kierownicą własnego pojazdu, zwanego własnym życiem. Spokój umysłu to sprawczość, kreatywność, zorientowanie na rozwiązanie i zdrowie. Co więcej, jak pokazuje teoria poliwagalna, spokój umysłu udziela się tym, którzy znajdują się w Twoim otoczeniu.  Skupiając się więc na powrocie do spokoju umysłu, wspierasz jednocześnie swoich najbliższych i każdą osobę, dla której, dzięki swojej wewnętrznej sile, możesz stać się oparciem.

SU02 – Wewnętrzne dziecko

SU03 – Mama

SU04 – Tata

SU05 – On i ona

SU06 – Nastolatki dla nastolatków (NOWOŚĆ) – kurs dla młodzieży od 13 do 19 lat

SU07 – Nastolatki – dla rodziców nastolatków

SU08 – Ciałko kochane


Najczęściej zadawane pytania:

Na jak długo otrzymuję dostęp po zakupie kursu?

Czy dostęp do kursu wygasa automatycznie?

Czy dostanę fakturę?