Rozpiska nadchodzących Eksperckich Webinarów Planety Soni

13.09.2023 – godz. 20:00 – Jak choruje nasze ciało? Mechanizmy biologiczne, genetyczne i epigenetyczne chorób przewlekłych
prowadzi: lek. kardiolog Marek Czyżkowski
27.09.2023 – godz. 20:00 – Stres i zarządzanie stresem w koncepcji triady zdrowia
prowadzi: lek. kardiolog Marek Czyżkowski

Poznaj naszych Ekspertów:

Lek. kardiolog Marek Czyżkowski

Nazywam się Marek Czyżkowski i jestem lekarzem specjalizującym się w kardiologii oraz terapii manualnej w nurcie neuroterapiiPodchodzę do zdrowia holistycznie i długoterminowo, uwzględniając liczne zależności i połączenia w naszym organizmie. Dążę do tego, aby podejmowane leczenie było przyczynowe i długotrwałe. Szczególną uwagę zwracam na obszary, w których sami możemy działać, aby sobie pomóc, jednocześnie stosując leczenie objawowe, gdy jest to konieczne.

Fascynuje mnie to, jak nasze ciało zapisuje w sobie napięcia związane z emocjami powodując dolegliwości. Obserwuję, jak podświadomość komunikuje się z nami właśnie przez reakcje naszego ciała oraz jak indywidualnej analizy to wymaga. Korzystając z różnych koncepcji i schematów pomagam odnaleźć możliwe przyczyny dolegliwości w tym obszarze.

Uświadomienie sobie emocji, które nas obciążają, pozwala nam spojrzeć głębiej na nasze podświadome przekonania, blokady i schematy myślowe, z których te emocje wynikają. Zrozumienie, skąd pochodzi dana myśl i znalezienie sposobu na przekodowanie jej w naszym umyśle, jest kluczem do rozwoju. A nic mnie tak nie cieszy, jak progres moich pacjentów. 

Chętnie umówię się na konsultacje z Markiem

Terapeutka ustawień systemowych Justyna Bialik

Nazywam się Justyna Bialik – jestem terapeutką ustawień systemowych, konsultantem totalnej biologii, praktykiem Soul Body Fusion oraz Access Bars, praktykiem metafizycznej anatomii.

Ukończyłam Akademię Ustawień Systemowych, kurs Integracji Świadomości, kursy Recall Healing, Theta Healing, Metafizycznej Anatomii, Soul Body Fusion. Moimi nauczycielami byli dr Gilbert Renaud, dr Michelle LaMasa Dawson, Evette Rose, Dorota Puzio, Anna Wolff, dr David Hawkins.

Uwielbiam pracę z ludźmi, uwielbiam patrzeć na człowieka całościowo, holistycznie. Każda moja sesja jest indywidualna. I indywidualnie również dobieram metody pracy, w zależności, gdzie jest dyskomfort i o czym on mówi. Spotkanie ze mną, to moje prowadzenie Ciebie do miejsca, które wymaga uwagi i zaopiekowania. Tylko od Ciebie zależy czy pozwolisz sobie przetransformować nie służące Ci przekonania, wzorce rodowe czy też stare schematy.
Zapraszam Cię do przebycia wspólnej drogi, która prowadzi do życia w prawdzie i swojej mocy. Bo każdy z nas ma tą moc w sobie!

Chętnie umówię się na konsultacje z Justyną